Ugrás a tartalomra

Tartalom

2012. October 30.

Nemrégiben Győr-Moson-Sopron megyében kirándultunk és mivel az időjárás éppen nem annyira kedvezett a kültéri programoknak,  útba ejtettük a győri Mobilis Interaktív Kiállítási Központot, ami remek döntésnek bizonyult.

Mobilis Kiállítóház logójaA látványlaborban egy közel fél órás, érdekes és látványos bemutatót néztünk meg, majd a két szintes kiállítótér interaktív eszközeit próbálgattuk ki, a kedvencekhez többször vissza-vissza térve.

A kiállított eszközökkel tényleg játszva tanulhatnak a gyerekek, viszont a felnőttek sem unatkoznak, sőt jópár olyan eszköz van, amelyeket a gyerekekkel együtt lehet kipróbálni (pl. kerékpáros verseny, ahol a 3 bicikli más-más áttétellel van hajtva).  Pozitívum, hogy a karszalag egész napos belépésre jogosít, így a látogatást – mondjuk egy finom ebéd miatt – akár meg is lehet szakítani.

Ha valaki (gyermekeivel, diákjaival) Győr környékén jár, érdemes ide betérnie. Addig is kedvcsinálóként érdemes az alábbi videót megtekinteni!

Comments Off on Mobilis Interaktív Kiállítási Központ Győrben · Kategóriák: Érdekességek · Tagek: