Ugrás a tartalomra

Tartalom

Dátum/Idő Esemény
2017/10/24., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/06., Monday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (hétfő)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/07., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/08., Wednesday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (szerda)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/13., Monday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (hétfő)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/14., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/15., Wednesday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (szerda)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/20., Monday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (hétfő)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/21., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/22., Wednesday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (szerda)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/27., Monday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (hétfő)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/28., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/11/29., Wednesday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (szerda)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/12/04., Monday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (hétfő)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/12/05., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/12/06., Wednesday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (szerda)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/12/11., Monday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (hétfő)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/12/12., Tuesday
10:00 - 11:00
Fogadóóra (kedd)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest
2017/12/13., Wednesday
12:15 - 14:00
Fogadóóra (szerda)
ELTE IK, 2.404-es szoba, Budapest

Powered by Events Manager

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*