ELTE Rektori kiválósági különdíj

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem rektora idén nyáron határozott időre szóló, kiemelkedő teljesítményért járó különdíjra írt ki pályázatot. A pályázat 2016. július 14-én kelt kiírásával az ELTE rektora az egyetem oktatóinak és kutatóinak kiemelkedő teljesítményét kívánja elismerni. A különdíjra pályázhatott valamennyi az ELTE-n 2015. augusztus 1-jén vagy ezt megelőzően létesített főállásban folyamatosan, teljes munkaidőben foglalkoztatott, határozatlan időre szóló közalkalmazotti jogviszonyban álló oktató és kutató, aki regisztrált az ELTE Stratégiai Adatbázisában, és ott validált adatokkal rendelkezik.

A pályázók oktatási tevékenységét, tudományos kutatásait és egyetemi közéleti aktivitását egyaránt értékelték, a Különdíjban azok a pályázók részesülhettek, akik mindhárom komponens esetében kiemelkedő munkát végeznek.

A pályázat nyerteseinek listája itt olvasható. Büszkeséggel tölt el, hogy a díjazottak körében lehetek.