Az  OKTATÁS-INFORMATIKAI KONFERENCIA 2013. február 8-9. között került megrendezésre a már megszokott magas színvonalon, az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Karán. Az idei már az ötödik olyan alkalom volt, amikor az oktatás-informatika kutatási- és fejlesztési területei iránt érdeklődők érdekes szakmai előadásokon, beszélgetéseken vehettek részt, és megismerhettek (vagy akár kipróbálhattak) új fejlesztéseket is.

A két napos konferencia plenáris-, valamint  szekcióelőadásait  élőben is követhették az érdeklődők az interneten. Aki lemaradt az élő adásról, az  előadásokról készült videókat vágatlan formában megtekintheti, de később ezek szerkesztett változatai is elérhetőek lesznek  a videotorium oldalon a szervezők ígérete szerint.

Idén “Kollaboratív tudás(bázis)építés szemantikus Wiki környezetben – eredmények és tapasztalatok” címmel tartottam előadást.

Az alábbiakban az előadás diái láthatóak, a kapcsolódó tanulmány pedig a konferencia honlapján elérhető tanulmánykötetben olvasható.

[slideshare id=16470292&doc=oktinf2013abonyita-130211094005-phpapp02]