Az e-learning és a jó gyakorlatok

2016. május 19-én az ÁJK Kari Tanácstermében workshopot rendez a Rektori Kabinet Oktatásfejlesztési és Tehetséggondozási Irodája „Jó gyakorlatok megosztása az e-learning alkalmazásában az ELTE-n” címmel.

Az esemény célja, hogy a karok egymás között megosszák jó gyakorlataikat: az ELTE öt karáról kilenc, egyenként tíz perces előadást hallhatnak a résztvevők, melyeket közös megbeszélés követ. A workshopon többek között szó lesz az elektronikus tananyagok akadálymentes előállításáról, a tantervbe integrált robotikai foglalkozásokról és az online kurzusok fejlesztési lehetőségeiről is. A műhelymunkát Orosz Éva, az oktatási és tanulmányi ügyek rektorhelyettese nyitja meg.

Időpont: 2016. május 19. 9:00
Helyszín: ELTE ÁJK Kari Tanácsterem (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. fsz.)

Jómagam “Elektronikus tananyagok akadálymentes előállítása” címmel fogok előadást tartani.